SON DAKİKA

Terim açıklaması          Tugay Kerimoğlu ile Anlaştık!          İŞTE RAKİPLERİMİZ!          KALDIĞIMIZ YERDEN!          KUPA SAHİBİNİN!          Emirates Cup Galatasaray`ın: 2-1          Ve şampiyon kupasını aldı          Kral Burak Yılmaz!          Şampiyon gibi bitirdi!          05.05.2013: ŞAMPİYON GALATASARAY - GALATASARAY ŞAMPİYON         


Bugün: 27.09.2020

Aysal Yeniden Başkan

Aysal Yeniden Başkan

Galatasaray Olağanüstü Kongresi`nde tek aday olarak giren Ünal Aysal 1404 oyla 2. kez başkan seçildi. 22.06.2013 17:20

Galatasaray Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurulu`nda tek aday olan Ünal Aysal, geçerli 1412 oyun 1404`ünü alarak 3 yıllığına yeniden başkanlığa seçildi.

Görev Süresi 3 Yıl Olacak

 Yeni seçilecek yönetimin ne kadar görevde kalacağıyla ilgili çeşitli spekülasyonlar vardı. Sadece yönetim değil, tüm kurullar yeniden seçimle belirleneceği için 2010 yılında yenilenen tüzüğe göre Ünal Aysal ve ekibi seçilmeleri halinde 3 yıl görevde kalacaklar.
 
Ünal Aysal’ın Yönetim Listesi

Asil üyeler: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Candan Erçetin, Aka Gündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Mete İkiz, Mehmet Cibara, Adnan Nas.
 
Yedek üyeler: Ahmet Yüce Ocaklı, Mehmet İpekdokuyan, Mehmet Karlı, Necati Demirkol, Ebru Köksal.

 Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/galatasaray-da-unal-aysal-yeniden/galatasaray/detay/1726381/default.htmEtiketler: Candan Erçetin , Aka Gündüz Özdemir , Galatasaray , 2010 , Adnan Nas , Emir Sarıgül , Oyun , Galatasaray`da , sadece , Mehmet Karlı

Diğer GALATASARAY haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.